Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
środa,24 lipca
Imienieny:
Kinga, Krystyna, Olga
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
I spełniły się marzenia - realizacja projektu gminnego
obrazek
W roku 2011 Gmina Dominowo rozpoczęła realizację projektu pt. „Budowa miejsc rekreacji i wypoczynku w miejscowościach Zberki i Dominowo”. Środki na dofinansowanie zadania w wysokości 75% wartości projektu pozyskano poprzez Lokalną Grupę Działania – Stowarzyszenie Lider Zielonej Wielkopolski z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2011, oś 4 LEADER w ramach działania „Odnowa i Rozwój Wsi”.

W I etapie zadania w czerwcu 2011r. wykonano budowę ogrodzenia boiska i osłony w miejscowości Zberki za cenę 47 746 zł brutto. Dla całej społeczności, a zwłaszcza młodzieży była to najbardziej oczekiwana inwestycja zawarta w Planie Odnowy Miejscowości.
W listopadzie, dzięki pracy społecznej mieszkańców, a także ogromnemu zaangażowaniu i wsparciu technicznym Pana Henryka Adamczyka boisko wzbogaciło się o nową, równą nawierzchnię.
Nasiona trawy pod zasiew podarował były mieszkaniec Zberek Pan Jerzy Trościanko. Również część funduszu sołeckiego na rok 2012 mieszkańcy przeznaczyli na doposażenie boiska.
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ