Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
środa,24 lipca
Imienieny:
Kinga, Krystyna, Olga
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
Młodzi liderzy
obrazek
O projekcie ...

W połowie września 2009 r. Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP wspólnie z Gimnazjum im. mjr Henryka Sucharskiego w Gieczu rozpoczęło realizację projektu pn. W DOMINOWIE MALI - Młodzi Aktywni Liderzy Inicjatyw - SĄ WIELCY.

Głównym celem tego projektu było zwiększenie integracji, społecznej aktywności i mobilności "młodej" społeczność lokalnej z gminy Dominowo.

Odbiorcami projektu była "młoda" społeczność lokalna zamieszkała lub ucząca się na terenie gminy Dominowo podejmująca lub mająca potencjał podejmowania inicjatyw na rzecz przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu mieszkańców gminy.Działania projektowe obejmowały:

1. Obóz szkoleniowo - integracyjny, podczas którego zorganizowane zostały zajęcia warsztatowe. Obóz odbył się w dniach 10 - 13 grudnia 2009 r. w Żerkowie
2. Szkolenie stacjonarne na temat: Tworzę projekty, szukam sponsorów, aktywnie działam zrealizowane w okresie ferii zimowych w Gimnazjum w Gieczu.
3. Uwieńczeniem działań projektowych było zorganizowanie festynu sportowo – rekreacyjnego 6 marca 2010 r. w Zberkach.


GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ